ANNONSØRINNHOLD FOR MACHINE PARTNER: Solfylt bransjedag i grustaket Grillmat, sol og den gode faglige praten. Christoffer Bruserud og Machine Partners demodag i Nykirke ble en suksess.
ANNONSØRINNHOLD: Har stor tro på nykommeren – Vi hadde vår første D’Avino-dumper på prøve for rundt et år siden. Det gikk bedre enn forventet, og den nye her har jeg egentlig enda mer tro på.
Annonsørinnhold for Machine Partner Hvorfor eie når du kan leie? HOLMESTRAND: Anleggs-Norge stopper ikke, selv om det er usikkert hvor langvarige de økonomiske etterslepene etter Covid-19 blir. Da kan leie av maskiner og utstyr være en trygg og god løsning.
Napolis nye stolthet Hva har fotballegenden Diego Armando Maradona og dumpermerket D´Avino til felles? Sannsynligvis MYE mer enn du trodde.